O nás

Vítejte. Čtěte. Ochutnejte :).

KONOKOKO = konopí a kokos.

Dvě vášně a záliby, které spojily dvě těla a dvě duše. Hanku a Jakuba.

KOKO = výrobky z kokosu, které denně používáme pro tělo i pro duši :).

KONO = konopí, vize do budoucnosti.

Jsme dva nadšenci, co rádi hledají nové cesty a způsoby udržitelného žití za pomoci moderních technologií, zároveň si váží tradic a osvědčených materiálů a přírodnin.

Těší nás dělat věci opravdově, i když to někdy trvá dlouho a cesta se zdá tak klikatá a kostrbatá, že nás mnohdy v tom jít dál drží spíš vize do budoucnosti a naše paličatost, než přítomný okamžik, který se zdá být nepřekonatelně zaseknutý a zcela odlišný od toho, co jsme si vysnili.


Jsme na počátku cesty, během níž máme chuť se podělit i s Vámi o společnou vášeň - o kokosové dobroty, které nám obohatily život všemi směry.

Dovážíme je přímo z Filipín od pečlivě vybraných malých pěstitelů kokosových palem a se zaručeně šetrným zpracováním moderní technologií přímo na místě.

K nám do spíže se tak dostává výborný kokosový olej, kokosové máslo, mouka a v blízké době také další dobroty, které nás těší a živí.

Za nedlouhý čas, kdy jsme se rozhodli, že budeme kokosové dobroty nabízet i dalším, kteří jim přišli na chuť, jsme našli nemálo přátel a spřízněných duší, kteří nabízejí koko dobroty ve svých krámcích, kavárnách, mezi přáteli a rodinami.. Tímto jim všem velké: „Děkujeme!“

Dodáváme do kavárny na náměstí na Mělníku.

Dodáváme do prodejen zdravé výživy v Klánovicích a v Dobrušce.

Dodáváme do kavárny v Dobrušce, kde je olej nedílnou součástí tamní nabídky dochucovadel do kávy a horké čokolády.

Dodáváme kreativním ženám, které tvoří s raw chutí a nadšením.

Dodáváme kamarádům a známým, kteří kokos milují stejně jako my.

A moc se těšíme, že budeme dodávat dál, že budeme dodávat i Vám! :)

V mysli máme plány a nápady - nejen prodávat, ale zejména tvořit, zkoušet, ochutnávat, vyrábět. Uvidíme, co přinese čas a naše kreativita, Vaše připomínky a přání. Zatím se nám během jednoho roku podařilo nejen rozšířit rodinu o jednu členku :) , ale také uskutečnit první workshop

(o „jiném cukroví“ - cukroví bez cukru a mouky) v přátelské kavárně Jiný kafe v Dobrušce pod Orlickými horami, který se setkal s pro nás velmi příjemným ohlasem. Další setkání v podobném duchu budou následovat.

Na závěr s radostí poukazujeme na etikety a jejich krásný design, který nám vyrobila kamarádka Hanka Vlčková, výtvarnice a pedagožka na ZUŠ v Pacově, která se přesně trefila do našich představ. Tímto jí mnohokráte děkujeme - za její šikovnost a trpělivost :).

Web stále doplňujeme, aktualizujeme a hlavně – čteme, bavíme se jím a věříme, že i Vám udělá radost po stránkách brouzdat a trochu zde načerpáte energii a sílu jít svou cestou a za svou chutí...

Hanka a Jakub